Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MASMEK’lerde 2021 Bahar Dönemi kurs kayıtları başlıyor

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATATÜRK GENÇLİK MERKEZİ, BAHRİ SARITEPE GENÇLİK MERKEZİ, SARIGÖL ATATÜRK GENÇLİK MERKEZİ, ALAŞEHİR ŞEHİT FETHİ SEKİN GENÇLİK MERKEZİ VE SELENDİ GENÇLİK MERKEZİ’NDE MASMEK 2021 BAHAR DÖNEMİ KURS KAYITLARI, 1 ŞUBAT PAZARTESİ GÜNÜ İTİBARİYLE BAŞLAYACAK. KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA YAPILACAK OLAN KURSLARDA KONTENJANLARIN SINIRLI OLACAĞI VE MASKE TAKMA ZORUNLULUĞU OLDUĞU BELİRTİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MASMEK’lerde 2021 Bahar Dönemi kurs kayıtları başlıyor
92 views
31 Ocak 2021 - 16:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Gençlik Merkezi, Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi, Sarıgöl Atatürk Gençlik Merkezi, Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi ve Selendi Gençlik Merkezi’nde MASMEK 2021 Bahar Dönemi Kurs kayıtları, 1 Şubat Pazartesi günü itibariyle başlayacak. Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılacak olan kurslarda kontenjanların sınırlı olacağı ve maske takma zorunluluğu olduğu belirtildi.

Her yaştan vatandaşın ilgi duyduğu alanlarda kendilerine geliştirebilmeleri amacıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde hayata geçirilen sanat ve meslek edindirme kurslarına Manisalılar büyük ilgi gösterdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yunusemre Atatürk Gençlik Merkezi, Şehzadeler Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi, Sarıgöl Atatürk Gençlik Merkezi, Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi ve Selendi Gençlik Merkezi’nde MASMEK 2021 Bahar Dönemi Kurs kayıtları, 1 Şubat Pazartesi günü itibariyle başlayacak. Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılacak olan kurslarda kontenjanların sınırlı olacağı ve maske takma zorunluluğu olduğu belirtildi.

Kurslar 1 Mart’ta başlayacak

1 Şubat tarihi itibariyle başlayacak olan kurs kayıt başvurularının 25 Şubat tarihine kadar devam edeceğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, “Başvuruları aldıktan sonra 1 Mart 2021 tarihi itibariyle Covid-19 tedbirlerine uygun bir şekilde kurslarımızı başlatacağız. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle kontenjanlarımız sınırlı olacak ve kursiyerlerimize maske takma zorunluluğunu hatırlatacağız. Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde vatandaşlarımıza eğitim alanında da en güzel hizmetleri vermenin çabası içindeyiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.