Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MER Kolejinde eğitim 17 Ağustos’ta başlıyor

EĞİTİM ÖĞRETİM FAALİYETLERİNİN BAŞLAYACAK OLMASINDAN DOLAYI ÖĞRENCİLERİNE HİJYENİK, SAĞLIKLI VE GÜVENLİ HİZMET SUNMAK İÇİN TÜM HAZIRLIKLARINI TAMAMLADIKLARINI KAYDEDEN MER OKULLARI YÖNETİM KURULU BAŞKANI DR. EMRE MERMER, “SERVİSLERİMİZDE HER SABAH ÖĞRENCİLERİMİZ BİNMEDEN VE AKŞAM ÖĞRENCİ İNDİKTEN SONRA DEZENFEKTE İŞLEMLERİ YAPILACAK ŞOFÖR MAHALLİ İLE ÖĞRENCİLERİN ARASINA PERDE SİSTEMİ ÇEKİLECEK. YEMEK FİRMAMIZLA İLGİLİ YAPTIĞIMIZ ANLAŞMADA İSE BİLİM KURULU, TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ VE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞININ İSTEMİŞ OLDUĞU KRİTERLERE UYGUN BİR ŞEKİLDE YEMEKLERİMİZ ÇIKACAK.” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MER Kolejinde eğitim 17 Ağustos’ta başlıyor
172 views
12 Ağustos 2020 - 10:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında uzun bir süre sonra eğitim öğretime başlayacak olan MER Koleji, 17 Ağustos’tan itibaren öğrencilerine kademeli olarak Manisa Kampüsünde eğitim vermeye başlayacak. MER Koleji okulda aldığı önlem ve tedbirlerin yanı sıra öğrenci servisi ve yemek hizmetleriyle de yeni dönem için hazırlıklarını tamamladı.

MER Koleji Manisa Kampüsünde 17 Ağustos tarihinde sınav grubunda yer alan, 7., 8., 11. ve 12. sınıflar için telafi eğitimi başlayacak. 24 Ağustos’ta birinci sınıflar ve okul öncesi hariç tüm öğrenciler kampüste eğitime devam edecek.

Eğitim öğretim faaliyetlerinin başlayacak olmasından dolayı öğrencilerine hijyenik, sağlıklı ve güvenli hizmet sunmak için tüm hazırlıklarını tamamladıklarını kaydeden MER Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Emre Mermer, “Servislerimizde her sabah öğrencilerimiz binmeden ve akşam öğrenci indikten sonra dezenfekte işlemleri yapılacak şoför mahalli ile öğrencilerin arasına perde sistemi çekilecek. Yemek Firmamızla ilgili yaptığımız anlaşmada ise bilim kurulu, Türk Standartları Enstitüsü ve Milli Eğitim Bakanlığının istemiş olduğu kriterlere uygun bir şekilde yemeklerimiz çıkacak. Biz eğitimin sadece akademik başarı olmadığını, akademik başarının yanında, sosyal, kültürel, sanatsal alanlardaki başarılar ve yan hizmetler ile de daha kaliteli, ulaşılabilir ve güvenli hizmet vermek olduğunun bilincindeyiz ve bu gayede çalışmalarımızı yürütüyoruz. Kitap, kıyafet, dijital yayınlar alanında olduğu gibi servis ve yemek hizmetlerimizi de öğrencilerimizin ve velilerimizin beğeneceğini düşünüyoruz.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.