Manisa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Rektör Ataç’a plaket

MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA DİKİCİ VE BERABERİNDEKİ HEYET, MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ VE ÜNİVERSİTELERARASI KURUL DÖNEM BAŞKANI PROF. DR. AHMET ATAÇ’I ZİYARET EDEREK, ‘MANİSA KENDİN YAP PROJESİ’NE SAĞLADIĞI KATKILAR NEDENİYLE PLAKET TAKDİMİNDE BULUNDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Rektör Ataç’a plaket
30 views
04 Ağustos 2021 - 17:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici ve beraberindeki heyet, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü ve Üniversitelerarası Kurul Dönem Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ataç’ı ziyaret ederek, ’Manisa Kendin Yap Projesi’ne sağladığı katkılar nedeniyle plaket takdiminde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen plaket takdiminde Dikici, Manisa Kendin Yap Atölyeleri Projesine verdikleri destek ve katkı için Rektör Ataç’a ve kendisinin nezdinde ekibine teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç, “Kodla Manisa Projemizin geldiği aşamadan ziyadesiyle mutluyum” diyerek üniversite olarak Milli Eğitim Müdürlüğü’ne her zaman destek olmaya hazır olduklarını belitti.

Teknolojiyi etkin kullanan, araştıran, öğrenen ve üreten güçlü nesiller yetiştirmek için YENEP (Yeni Nesil Eğitim Mali Destek Programı) kapsamında 614 yaşları arasındaki öğrencilere katkı sağlaması amacıyla kurulan Kendin Yap Atölyeleri ile teknolojiyi eğitim hayatına dâhil ederek öğrencilere her türlü öğrenim imkânını sunulacak. Kendin Yap Atölyeleri sayesinde, öğrencilerin mesleki yönelimlerinin arttırılması ve geleceğin çocuklarının son teknolojiyle donatılmış merkezlerde eğitim almaları hedefleniyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.